products

Elektrikli Indüksiyon Kapı Yangından Korunma Sistemi Mikrobilgisayar Kontrolü Radyasyon Dış

Temel bilgi
Menşe yeri: ÇİN, SHANGHAI
Marka adı: Kingbell
Model numarası: KB-A
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 30 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: aylık 1000 setleri
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
Uygulama: YBÜ Adı: Otomatik Kayar Kapı
Türü: otomatik kapı operatörleri Malzeme: Alüminyum alaşım
Garanti: 2 Yıl Motorlu: HD-DD-01-001 DC motor

Ürün Açıklaması

Otomatik kapalı kapılar, çapraz enfeksiyondan kaçınmak için çoğunlukla ameliyathanelerde, yoğun bakım ünitelerinde vs. kullanılır. Özel ray değiştirme rayı teknolojisi, kapı kanadı kapalıyken, kapı kanadı kapı çerçevesine ve toprağa dengelenir ve kapı kanadı etrafındaki sızdırmazlık şeridi tamamen kapı çerçevesine ve toprağa sızdırmazlığı sağlamak için yerleştirilir.

Özellikler

  • HD-DD-01 endüksiyon cihazı ve kılavuz rayları kapıyı kapatmak ve otomatik olarak batmak için kullanılır. Sızdırmazlık ve ses yalıtımı vardır. İç ve dış hava sirkülasyonunu ve iç ve dış ses girişimlerini izole edebilir. Hastanelerde iç mekan hava temizliği ve sessizlik için uygundur. Daha yüksek gereksinimleri olan bir yer.
  • Mikrobilgisayar kontrolü, anahtarı, kapı kapanma hızını, kapı açma zamanını, kapı açma torkunu, yavaş hız başlama pozisyonunu ve hafıza fonksiyonunu kontrol etmek için kullanılabilir. Kapının açılması ve kapatılması sürecinde, ön direnç kapının açılmasını veya kapanmasını otomatik olarak algılayabilir ve çalışma güvenliği tamamen garanti edilir. Manuel kontrol, kızılötesi endüksiyon, ayak kontrolü ve kapıyı açmanın diğer yollarını gerçekleştirebilir ve kapı açıklığını etkin bir şekilde kontrol etmek için erişim kontrol sistemi, yangın koruma sistemi ve hırsızlık önleme sistemi ile işbirliği yapabilir. Emek tasarrufu sağlayan kapı kolu, elektrik kesintisi sırasında kapıyı kolayca açmak için kullanılabilir ve radyasyondan korunma kapısı 1m veya 2m kurşun eşdeğeri ile korunabilir.

Özellikler

Manuel kapanma kuvveti <4kg
Güç AC 220 V, 50 / 60Hz
Elektronik denetleyici 32 bit
Açılış hızı 35-65m / sn
Kapanış hızı 25-55m / sn
Açılış zamanı 0.1-10s (ayarlanabilir)
Güç tüketimi <145W
Motor HD-DD-01-001 DC motor
Ortam sıcaklığına adapte -20 ℃ ~ 50 ℃
Nem -30% -85% RH

Uygulamalar

İletişim bilgileri
Manager

Naber : +8615221423489